Ovocné pyré
Dreamy Mix Fruit

Jedinečné příchutě z celého světa, vysoký podíl ovocné šťávy a dužiny, snadná aplikace díky praktickému dávkovači. Představujeme vám oblíbené ovocné pyré Dreamy Mix Fruit.

Opravdová ovocná chuť a neskutečně bohatá nabídka. Lahodné pyré Dreamy Mix Fruit je ideálním základem pro míchané drinky, mléčné koktejly, smoothies i jako poleva na zmrzlinu. Objevte novou dimenzi chuti a projevte naplno svou fantazii, ať už jste profesionální barman, nebo doma mícháte koktejly pro své přátele. Ovocné pyré Dreamy dodáváme ve snadno uchopitelné lahvičce s nalévacím uzávěrem. 

Dreamy Pineapple

Sladká ananasová chuť ovocného pyré Dreamy Pineapple perfektně vynikne v mnoha alkoholických i nealkoholických koktejlech a představuje základní ingredienci pro přípravu oblíbené Piña Colady.
BARVA: ŽLUTÁ
VŮNĚ: SVĚŽÍ A SLADKÁ
CHUŤ: SLADKÁ TROPICKÁ

Víte, že... ananas pochází z jihoamerických států Brazílie a Paraguay a pro zbytek světa ho objevil mořeplavec Kryštof Kolumbus? Pro krásu rostliny a lahodným plodům kdysi získal definici „nejkrásnější žena ve světě rostlin“.

Dreamy Coconut

Dreamy Coconut se zrodil z kokosové dužiny umně zkombinované s dalšími exkluzivními ingrediencemi. Pyré s nezaměnitelnou chutí a jedinečnou texturou je navíc obohacené o kokosové vločky. Dreamy Coconut je nesrovnatelný produkt, na jehož chuť jen tak nezapomenete.
BARVA: BÍLÁ JAKO KOKOSOVÁ DUŽINA
VŮNĚ: KARIBSKÁ
CHUŤ: INTENZITA ČERSTVÉHO KOKOSU

Věděli jste, že kokos je plodem kokosové palmy a v současnosti se pěstuje ve všech tropických zemích? Domorodí obyvatelé těmto palmám říkali „strom života“, protože mohli využít všechny části plodů: vodu, mléko, dužinu, cukr i olej.

Dreamy Watermelon

Dreamy Watermelon se svěží a sladkou chutí využijete k přípravě vynikajících alkoholických i nealkoholických nápojů, vašim koktejlům navíc dodá osobitý šmrnc… vyzkoušejte ho třeba v ginu s tonikem!
BARVA: JASNĚ ČERVENÁ
CHUŤ: ČERSTVÁ CUKROVÁ

Víte, že... meloun (nebo také vodní meloun) je rostlina pocházející z tropické Afriky? Jako populární letní svačinka pomáhá osvěžit a znovu nabrat tekutiny, ztracené pocením. Vysoký podíl vody totiž dosahuje neuvěřitelných 95 % hmotnosti ovoce.
POUŽITÍ: MOCKTAIL - KOKTEJL - SMOOTHIE - SOFT DRINK

Dreamy Blood Orange

Krvavý pomeranč je lahodnou novinkou z rodiny Dreamy. Ovocné pyré je plné šťávy a dužiny z pomeranče "sanguinella", typického pro oblast jižní Itálie, přesněji pro Sicílii.
BARVA: ČERVENÁ
CHUŤ: CITRUSOVÁ

Věděli jste, že pomeranč je kulovité ovoce s mírně drsnou slupkou jasné barvy mezi žlutou a červenou? Jedná se o nízkokalorické citrusové ovoce, což znamená, že obsahuje  minimální počet kalorií, a navíc je bohaté na vitamín C.
POUŽITÍ: MOCKTAIL - KOKTEJL - SMOOTHIE - SOFT DRINK

Dreamy Banana

Když poprvé ochutnáte pyré Dreamy Banana, budete mít pocit, že máte v puse dužinu z čerstvě rozmixovaného ovoce. Jedno z nejlepších pyré z rodiny Dreamy je vynikajícím základem pro energetické smoothie po ranním probuzení, nebo pro velmi speciální nealkoholický drink či míchaný koktejl.
VŮNĚ: ZRALÝ BANÁN
CHUŤ: SLADKÁ A RAFINOVANÁ

Věděli jste, že banán patří k nejvíce konzumovaným tropickým plodům na světě? Obsahuje hodně cukru a je dostatečně výživný, aby se o něm pro jeho sytící schopnost mluvilo jako o „svačince“. Navíc jde o ovoce bohaté na živiny i nutriční hodnoty.

POUŽITÍ: MOCKTAIL - KOKTEJL - SMOOTHIE - SOFT DRINK

Dreamy Beet

Znovuobjevená červená řepa je v posledních letech mimořádně oblíbená. Můžete si ji vychutnat syrovou, vařenou i pečenou. Lze ji jíst samostatně i jako součást vynikajících pokrmů. Červená řepa je druhým přírůstkem do naší zeleninové rodiny. Skvělá jako základ aperitivu s trochou ginu a ledu. Neobvyklá ingredience pro každého, kdo si rád hraje s chutí a barvami, dodá vašim výtvorům punc elegance. Zkuste ji zmrazit spolu s Dreamy Blueberry jako perfektní ledové osvěžení v nejteplejších letních dnech.
BARVA: ČERVENÁ, TYPICKÁ PRO KOŘEN
CHUŤ: SLADKÁ

Víte, že... červená řepa je plod bohatý na vodu, vlákninu i minerální soli a má blahodárný účinek na srdce a játra? Charakteristická červená barva je dána přítomností intenzivního přírodního barviva, používaného i v potravinářství. 

POUŽITÍ: MOCKTAIL - KOKTEJL - SMOOTHIE - SOFT DRINK - KULINÁŘ

Dreamy Bergamot

Bergamot je drobné citrusové ovoce se zelenou slupkou. Jeho šťáva má trochu hořkou chuť, a proto doporučujeme používat pyré Dreamy Bergamot v kombinaci s jinými sladšími příchutěmi. Vašim nápojům každopádně dodá nezapomenutelnou jiskru.
BARVA: OLIVOVÁ ZELENÁ
CHUŤ: SLADKÁ S AROMATICKÝMI A KYSELINNÝMI NÓTKAMI

Víte, že... o původu bergamotu stále panují nejasnosti? Odborníci se nemohou shodnout, zda pochází z citronu nebo hořkého pomeranče, je ale pravděpodobné, že jde o rostlinu z Kalábrie, kde se v pobřežních oblastech pěstuje dodnes. Ovoce bohaté na vitamíny a antioxidanty je i důležitým zdrojem flavonoidů, které prospívají tkáním a oběhovému systému.

POUŽITÍ: MOCKTAIL - KOKTEJL - SMOOTHIE - SOFT DRINK - KULINÁŘ

Dreamy Cherry

Představujeme dalšího nováčka z rodiny Dreamy. Dreamy Cherry, barmany velmi žádaná, vnese do vašeho koktejlu chuť i vůni čerstvě natrhaných třešní.
BARVA: INTENZIVNÍ ČERVENÁ
CHUŤ: SLADKÁ A S LEHKÝMI NÁZVY KYSELOSTI

Věděli jste, že třešně patří mezi nejoblíbenější ovoce a mají velmi málo kalorií? Často se říká, že jjedna třešeň vede k druhé. Jsou malého a kulatého tvaru, obvykle červené barvy a příjemně sladké chuti. Běžně se konzumují samotné, nebo v ovocných salátech a zmrzlinách, případně s přídavkem likérů, jako je např. typické maraschino.

POUŽITÍ: MOCKTAIL - KOKTEJL - SMOOTHIE - SOFT DRINK - KULINÁŘ

Dreamy Cranberry

S použitím 40 % šťávy a dužiny těchto zázračných bobulek se zrodila Dreamy Cranberry. Kromě toho, že se brusinky používají jako dekorace ve zmrzlinových pohárech a dezertech, hrají také klíčovou roli v přípravě slavných koktejlů Cosmopolitan a Sex on the Beach.
BARVA: FIALOVĚ ČERVENÁ
CHUŤ: SLADCE KYSELÁ, TYPICKÁ PRO BOBULE

Víte, že... americké brusinky mají původ na severovýchodě USA, nezaměňujte je s evropskými brusinkami. Jde o velmi chutné bobule, které se používají se při vaření, pečení i k přípravě šťáv, džemů a omáček.

POUŽITÍ: MOCKTAIL - KOKTEJL - SMOOTHIE - SOFT DRINK - KULINÁŘ

Dreamy Fig

Seznamte se s Dreamy Fig. Toto pyré bylo vyrobeno speciálně pro stále náročnější barmany, kteří chtějí vytvářet originální koktejly plné fantazie. Obsahuje 50% podíl šťávy a dužiny fantastických fíků.
BARVA: ČERVENÁ, TYPICKÁ PRO OVOCNOU DUŽINU
CHUŤ: SLADKÁ A DIVOKÁ

Věděli jste, že fíkovník je ovocný strom původem ze západní Asie? V Itálii se dnes vyskytuje hlavně v Puglii, Kampánii a Kalábrii. Ve skutečnosti je to rostlina vysoce odolná vůči suchu.
Masité, energetické a velmi sladké ovoce se kromě přirozené konzumace používá také k přípravě výborných džemů. Barva jemné slupky ovoce může přecházet od červené po zelenou, od namodralé až po šedou.

POUŽITÍ: MOCKTAIL - KOKTEJL - SMOOTHIE - SOFT DRINK - KULINÁŘ

Dreamy Elderflower

Bezový sirup Dreamy Eldelflower budete zaručeně potřebovat (nejen) k přípravě typického aperitivu Hugo. Připravte si jeden díl Dreamy Elderflower, 2 díly prosecca a zalijte to sodovkou.
BARVA: TRANSPARENTNÍ
VŮNĚ: JEMNÁ
CHUŤ: SLADCE AROMATICKÁ

Věděli jste, že černý bez alias sambucus nigra je typickou rostlinou italského Jižního Tyrolska? Jeho květy se sklízejí na jaře a mají protizánětlivé i antioxidační účinky.

POUŽITÍ: APERITIV - KOKTEJL - NEALKO NÁPOJ - KULINÁŘ

Dreamy Strawberry

Dreamy Strawberry je par excellence a nejprodávanějším produktem v rodině Dreamy. Receptura se několikrát vylepšovala a výsledek je dokonalý. Milují ho všichni naši zákazníci po celém světě. Skvěle chutná na zmrzlině, výborný jako základ pro mléčné koktejly i osvěžující granitu, je také nepostradatelnou ingrediencí pro afrodiziakální aperitivy.
BARVA: ČERVENÁ
CHUŤ: SLADKÁ PO ZRALÝCH JAHODÁCH

Věděli jste, že když se na stáncích na trhu začnou objevovat jahody, znamená to, že jaro je konečně tady? Jahody jsou jedním z nejoblíbenějších druhů ovoce a obsahují spousty vitamínů.

POUŽITÍ: MOCKTAIL - KOKTEJL - SMOOTHIE - SOFT DRINK - KULINÁŘ

Dreamy Fruit Passion

Dreamy Fruit Passion díky jeho intenzivní chuti a charakteristické vůni využijete v kuchyni ke zdobení lahodných pokrmů, k přípravě úžasných ovocných pěn, ale také jako základní surovinu pro přípravu zmrzlin a nápaditých koktejlů.
BARVA: ŽLUTÁ
CHUŤ: INTENZIVNÍ S NÁZNAKY KYSELÉHO OVOCE

Víte, že... marakuja, známá také jako mučenka, je popínavá rostlina pocházející z tropických oblastí? Plody oválného tvaru skrývají uvnitř měkkou nažloutlou dužinu s drobnými semínky.

POUŽITÍ: MOCKTAIL - KOKTEJL - SMOOTHIE - SOFT DRINK - KULINÁŘ

Dreamy Forest Fruits

Pyré z lesního ovoce je jedním z vrcholů řady Dreamy: je dokonalým mixem jahod, borůvek, ostružin, rybízu a malin.
Perfektní jako ozdoba zmrzlinových dezertů, ale hojně se používá i při přípravě míchaných drinků a mléčných koktejlů.
BARVA: FIALOVĚ ČERVENÁ
CHUŤ: TYPICKÁ CHUŤ LESNÍCH BOBULÍ 

Víte, že... spojení "divoké bobule" označuje mix ovoce, které roste ve stejném přirozeném prostředí? Jsou to všechno plody z oblastí divoké vegetace.

POUŽITÍ: MOCKTAIL - KOKTEJL - SMOOTHIE - SOFT DRINK - KULINÁŘ

Dreamy Granadine

Dreamy Granadine je oblíbeným sirupem k přípravě koktejlů, z nichž nejznámější je Tequila Sunrise. Používá se také k doplnění světlé barvy do míchaných koktejlů, aniž by to výrazně změnilo výslednou chuť.
BARVA: SVĚTLE ČERVENÁ
CHUŤ: NEUTRÁLNÍ

Věděli jste, že Granadina je ovocný sirup z granátových jablek? Toto ovoce je plné červených zrníček, které jsou velmi podobné jistým červeným kamenům. Právě díky této podobě si drahokamy vysloužily přezdívku granáty.

POUŽITÍ: MOCKTAIL - KOKTEJL - SMOOTHIE - SOFT DRINK - KULINÁŘ

Dreamy Kiwi

Dreamy Kiwi je jedním z nejprodávanějších pyré z rodiny Dreamy. Jedná se o neuvěřitelně všestranný produkt. Kromě toho, že se s trochou sektu používá k přípravě vynikajícího ovocného aperitivu, lze ho díky svěží chuti kombinovat i se zeleným jablkem Dreamy pro osvěžující smoothie. A určitě najdete i spousty dalších využití.
BARVA: TEMNĚ ZELENÁ
CHUŤ: SVĚŽÍ A ZÁROVEŇ TROCHU KYSELÁ

Věděli jste, že kiwi je exotické ovoce z východní Asie? Plody jsou velké asi jako vajíčko, slupka je hnědá a dužina jasně zelená a měkká s četnými černými semínky. Je to ovoce zvláště bohaté na vitamíny, vápník, draslík a má opravdu málo kalorií.

POUŽITÍ: MOCKTAIL - KOKTEJL - SMOOTHIE - SOFT DRINK - KULINÁŘ

Dreamy Raspberry

Malinové Dreamy si v posledních letech oblíbilo mnoho barmanů pro přípravu alko i nealko koktejlů. V obdobích, kdy je těžké sehnat čerstvé maliny, se používá jako základ pro přípravu smoothies.
VŮNĚ: ZRALÁ MALINA
CHUŤ: SLADCE KYSELÁ

Věděli jste, že malina pochází z Evropy? Její plody jsou červené nebo tmavě růžové a pokryté velmi jemným chmýřím. Běžně se vyskytuje v lesích, ale lze ji pěstovat i v rovinatých oblastech s mírným klimatem. Mezi různými prospěšnými vlastnostmi tohoto ovoce vyniká protizánětlivý účinek a blahodárný vliv na dýchací cesty.

POUŽITÍ: MOCKTAIL - KOKTEJL - SMOOTHIE - SOFT DRINK - KULINÁŘ

Dreamy Lemonlime

Dreamy Lemonlime je mix citronové šťávy z jižní Itálie a limetky z tropů. Díky své chuti a přirozené kyselosti skvěle zastoupí čerstvou limetkovou šťávu při přípravě koktejlů nebo nealkoholických nápojů. Dosáhnete tak vynikajících výsledků!
BARVA: SVĚTLE ZELENÁ
CHUŤ A VŮNĚ: SMĚS CITRONU A LIMETKY

Vědeli jste, že limetky jsou malé zelené ovoce, o něco kyselejší než citrony? Citrony jsou žluté a větší, ale oba druhy citrusů nabízí vynikající nutriční vlastnosti a pouze nepatrné rozdíly v chuti a vůni.

 POUŽITÍ: MOCKTAIL - KOKTEJL 

Dreamy Lemon

Dreamy Lemon je ideálním regulátorem kyselosti, ale zároveň skvělá přísada do mnoha koktejlů i základ osvěžující limonády.
BARVA: ŽLUTÁ
CHUŤ: KYSELÁ

Věděli jste, že na rozdíl od jiných citrusových plodů může citron také dozrát, jakmile se oddělí od rostliny? Má čisticí a detoxikační vlastnosti. Jeho pravidelný příjem, nejlépe ráno ještě nalačno, pomáhá regulovat střevní peristaltiku.

POUŽITÍ: MOCKTAIL - KOKTEJL - SMOOTHIE - SOFT DRINK - KULINÁŘ

Dreamy Litchi

Liči se (nejen) v čínské kuchyni používá v mnoha variantách hlavních jídel i dezertů. Ovocné pyré Dreamy Litchi je skvělým základem pro čerstvé smoothie s kokosovým, nebo i obyčejným mlékem. Přidejte si ho do výborných ovocných koktejlů, jejich chuť okamžitě získá novou nezapomenutelnou dimenzi.
BARVA: RŮŽOVÁ
VŮNĚ: ZVLÁŠTNÍ, PODOBNÁ SMĚSI HROZNŮ A RŮŽÍ

Víte, že... plody liči mají bílou a voňavou dužinu a vnější strana plodu má tvrdou slupku s odstíny od růžové po červenou? Je to velmi zdravé ovoce, bohaté na vitamín C i další vitamíny, zvláště ty ze skupiny B. 

POUŽITÍ: MOCKTAIL - KOKTEJL - SMOOTHIE - SOFT DRINK

Dreamy Mandarin

Máte před sebou jeden z klenotů rodiny Dreamy. Mandarinkové pyré Dreamy Mandarin je dokonalost sama. Jeho barva, vůně i chuť, to vše je perfektní. I když pyré naředíte, všechny tyto vlastnosti zůstanou zachovány. Vaše drinky se stanou extra třídou.
BARVA: ORANŽOVÁ
VŮNĚ: ZRALÉ MANDARINKY
CHUŤ: CITRUSOVÁ

Víte, že... mandarinka je pravé zimní citrusové ovoce, které je považováno za čistý druh? To znamená, že není výsledkem žádného botanického křížení. Strom není velký, zralé plody jsou kulovité a mají světle oranžovou barvu.

POUŽITÍ: MOCKTAIL - KOKTEJL - SMOOTHIE - SOFT DRINK

Dreamy Mango

Dreamy Mango patří k top produktům rodiny Dreamy Exotic. Exotické mangové pyré se hojně používá pro přípravu fantastických letních koktejlů, ale je také výborným základem pro osvěžující smoothies. Vyzkoušejte ho hned po probuzení, k mangu přidejte kapku Dreamy Kiwi a vše ozdobte čerstvým ovocem.
BARVA: ORANŽOVÁ
CHUŤ: AROMATICKÁ A RAFINOVANÁ

Věděli jste, že mango je již léta jedním z nejznámějších tropických plodů? Díky svým nezaměnitelným kvalitám má úspěch v celosvětovém měřítku. Je to sladké a šťavnaté exotické ovoce s jemnou dužinou a silnou slupkou. V roce 2016 bylo označeno za superpotravinu.

POUŽITÍ: MOCKTAIL - KOKTEJL - SMOOTHIE - SOFT DRINK - KULINÁŘ

Dreamy Maracuja

Díky své intenzivní chuti a charakteristické vůni se Dreamy Maracuja stala hitem při zdobení lahodných pokrmů, v přípravě ovocných pěn, ale také jako základní surovina pro přípravu zmrzlinových pohárů a dezertů.
BARVA: ORANŽOVĚ ČERVENÁ
CHUŤ: INTENZIVNÍ S NÁZNAKY KYSELÉHO OVOCE

Věděli jste, že marakuja, známá také jako mučenka, je popínavá rostlina pocházející z tropických oblastí? Plody oválného tvaru uvnitř obsahují měkkou nažloutlou dužinu bohatou na drobná semena.

POUŽITÍ: MOCKTAIL - KOKTEJL - SMOOTHIE - SOFT DRINK - KULINÁŘ

Dreamy Green Apple

Ovocné pyré Dreamy Green Apple se díky své svěží a trochu nakyslé chuti používá k přípravě mnoha nealkoholických nápojů, čerstvých limonád i studených čajů. Zelené jablko dodá vašim drinkům úplně nový rozměr.
BARVA: SVĚTLE ZELENÁ
CHUŤ: INTENZIVNÍ, SVĚŽÍ, SLADKÁ, TYPICKÁ PRO TRENTINSKÉ ZELENÉ JABLKO

Věděli jste, že jablko je ovoce vhodné pro každé roční období, okamžitě osvěží a zažene žízeň a nabízí nespočet prospěšných vlastností pro naše tělo? Po celém světě existuje mnoho odrůd rozlišitelných podle barvy: žlutá, červená a zelená. 

POUŽITÍ: MOCKTAIL - KOKTEJL - SMOOTHIE - SOFT DRINK

Dreamy Melon

Dreamy Melon je jedním z nejprodávanějších produktů řady Dreamy. Díky intenzivní chuti a neodolatelné vůni po něm barmani často sahají při přípravě koktejlů a nealkoholických nápojů. Melounové pyré chutná dokonale s několika lístky čerstvé máty, plátky vychlazeného melounu a drceného ledu.
BARVA: TYPICKÁ ORANŽOVÁ 
VŮNĚ: TOTOŽNÁ  S VŮNÍ OVOCE

Víte, že... meloun je typickým letním ovocem, které spolehlivě zahání žízeň? Obsahuje spousty živin, velmi málo kalorií a má mnoho zdraví prospěšných vlastností.
POUŽITÍ: MOCKTAIL - KOKTEJL - SMOOTHIE - SOFT DRINK

Dreamy Blueberry

Ovocné pyré Dreamy Blueberry je plné vynikající šťávy a dužiny borůvek, nasbíraných výhradně v italském Jižním Tyrolsku.
BARVA: INTENZIVNÍ FIALOVÁ
CHUŤ: MÍRNĚ KYSELÁ

Víte, že... borůvka je velmi rozšířený keř, rostoucí v lesích a podél cest v horských oblastech Itálie? Květy těchto rostlin jsou růžovo-bílé, zatímco bobule mají intenzivní purpurově-červenou barvu. Kromě toho, že obsahují nejrůznější živiny a vitamíny, jsou borůvky výbornými spojenci proti poruchám krevního oběhu a dalším zdravotním potížím.

POUŽITÍ: MOCKTAIL - KOKTEJL - SMOOTHIE - SOFT DRINK - KULINÁŘ

Dreamy Mojito

Z dokonalé kombinace ingrediencí, jako je cukr, limetka a máta, vznikla exkluzivní směs Dreamy Mojito. Vyzkoušejte jej jako skvělý základ pro stejnojmenný alkoholický koktejl, nebo přidejte pouze perlivou vodu a vznikne osvěžující nealko Mojito.
BARVA: PRŮHLEDNÁ, MÍRNĚ JANTAROVÁ
VŮNĚ: ČERSTVÁ MÁTA A LIMETKA
CHUŤ: SVĚŽÍ, NEODOLATELNÁ

Víte, že... Mojito je oblíbený koktejl vyrobený z bílého třtinového cukru, limetky, lístků máty, rumu, perlivé vody a ledu? Všechno nasvědčuje tomu, že pochází z Kuby a že název vznikl ze slova „voodoo mojo“, což znamená kouzlo.

POUŽITÍ: MOCKTAIL - KOKTEJL - SMOOTHIE - SOFT DRINK

Dreamy Blackberry

Čerstvé ostružiny je pro jejich rychlou zkázu na trhu obvykle těžké sehnat. A právě proto vzniklo oblíbené ovocné pyré Dreamy Blackberry. Obsahuje neuvěřitelných 43 % ostružinové šťávy a je ideálním parťákem pro všechny míchané nápoje, dezerty i zmrzlinové poháry.
BARVA: ČERNÁ S FIALOVÝMI ODLESKY
VŮNĚ: DIVOKÁ, TYPICKÁ PRO ČERSTVÉ OSTRUŽINY

Věděli jste, že ostružiny rostou samovolně a snadno je najdete i v našich lesích? Dozrávají v letních měsících, kdy získávají lesklou, temně černou barvu.

POUŽITÍ: MOCKTAIL - KOKTEJL - SMOOTHIE - SOFT DRINK - KULINÁŘ

Dreamy Papaya

Dreamy Papaya byla jednou z prvních příchutí, kterou společnost Distillati Group vytvořila. Díky své svěží a exotické chuti má široké využití při každodenních, ale i významných událostech, jako jsou svatby a velké rauty. Z tohoto pyré hravě vykouzlíte alkoholické i nealkoholické míchané drinky.
VŮNĚ: EXOTICKÁ
CHUŤ: OSVĚŽUJÍCÍ, SLADKÁ 

Věděli jste, že papája je ovoce, které pro svůj růst vyžaduje teplé a vlhké klima? Sladké plody se v ústech rozpouští a získají si vás svou nenapodobitelnou chutí. Papája obsahuje vysoké množství sacharidů a je bohatá na antioxidanty a vitamíny.
POUŽITÍ: MOCKTAIL - KOKTEJL - SMOOTHIE - SOFT DRINK

Dreamy Pear

Lahodné hruškové pyré doporučujeme jako přísadu do smoothies, a to buď samostatně, nebo v kombinaci s jablkem. Dreamy Pear chutná skvěle s dobře vyzrálým rumem a všichni gurmáni jistě ocení, když ji smícháte s čokoládovými či lískooříškovými sirupy. 
BARVA: SVĚTLE ZELENÁ
CHUŤ: SLADKÁ JAKO JIHOTYROLSKÁ HRUŠKA

Víte, že... hruška je dokonalým symbolem podzimu? Hrušky jsou bohaté na živiny, vitamíny i minerály. Šťavnaté a osvěžující plody mají miliony příznivců po celém světě.

POUŽITÍ: MOCKTAIL - KOKTEJL - SMOOTHIE - SOFT DRINK - KULINÁŘ

Dreamy Peach

Dreamy Peach se zrodila ze šťávy těch nejlepších broskví. Představuje ideální základ pro lahodné sorbety, ovocné saláty, smoothies, mléčné koktejly, nebo pro klasický aperitiv Bellini.
BARVA: ORANŽOVÁ SE ŽLUTÝMI ODLESKY
CHUŤ: SAMETOVÁ JAKO ČERSTVÉ OVOCE

Věděli jste, že rozkvetlé větve broskvoní jsou na jaře jednou z nejkrásnějších předzvěstí nadcházejících teplých dnů? Květy těchto stromů už inspirovaly stovky básníků, malířů i skladatelů. Rostlina, na které každoročně dozrávají neodolatelné sladké plody, pochází z Číny, kde byla považována za symbol nesmrtelnosti.

POUŽITÍ: MOCKTAIL - KOKTEJL - SMOOTHIE - SOFT DRINK - KULINÁŘ

Dreamy Piña Colada

Dovedným smícháním dvou tradičních ingrediencí se rodí velkolepá Dreamy Piña Colada. Exkluzivní připravená kombinace ananasu a kokosu každému barmanovi ušetří trochu času v těch nejnáročnějších chvílích večerní party. Je také ideálním základem pro vynikající nealkoholickou Piña Coladu.
BARVA: SVĚTLÁ
VŮNĚ: SMĚS ANANASU A KOKOSU

Víte, že... Piña Colada je velmi sladký koktejl vyrobený z bílého rumu, kokosového mléka a ananasové šťávy, pocházející z Portorika? Navzdory sladké chuti je neuvěřitelně svěží a perfektně uhasí žízeň, nejlépe vám bude chutnat pod slunečníkem v horkých letních dnech.

POUŽITÍ: MOCKTAIL - KOKTEJL - SMOOTHIE - SOFT DRINK

Dreamy Sweet & Sour

Jedinečné sladko-kyselé pyré, vyrobené podle původní receptury, využijete pro přípravu všech koktejlů, které vyžadují čerstvou citronovou šťávu a tekutý cukr.
BARVA: ŽLUTÁ
CHUŤ: CITRON A CUKR

Víte, že... pro barmany, zvláště ty z nové generace, je rychlost a kvalita na prvním místě? Každy dobrý barman musí dnes vědět, jak udělat vynikající koktejl v co nejkratším čase. 

POUŽITÍ: KOKTEJL - NEALKO NÁPOJ

Dreamy Tropical

Také milujete tropické ovoce? Pak jste na správném místě. Tento produkt je oblíbencem spousty barmanů po celý rok, zejména pak v obdobích, kdy některé druhy ovoce nejsou dostupné. Dreamy Tropical díky své intenzivní vůni a tropické chuti představuje vynikající základ pro uspokojení fantazie profesionálních i amatérských barmanů.
BARVA: ŽLUTÁ 
CHUŤ: ANANAS, POMERANČ, MARACUJA A MANGO

Věděli jste, že tropické ovoce je skvělým zdrojem sacharidů, vitamínů, minerálů i vlákniny? V posledních letech se dovážejí nejrůznější druhy tropického ovoce, protože se často používají jako ozdoba koktejlů, nebo při jejich přípravě uvnitř mixéru.

POUŽITÍ: MOCKTAIL - KOKTEJL - SMOOTHIE - SOFT DRINK

Dreamy Black Grapes

Čas konce léta, čas modrých hroznů. Toto ovoce je jedním z nejtypičtějších symbolů Itálie a na stolech zdejších obyvatel se vyskytuje po celá staletí. Dreamy Black Grapes, koncentrát vyrobený z 50% hroznové šťávy, je perfektní v kteroukoli roční i denní dobu. Vykouzlete s ním svěží míchaný nápoj plný energie, který okamžitě uhasí i tu největší žízeň.
BARVA: MODRO-FIALOVÁ AŽ ČERNÁ
CHUŤ: PŘÍJEMNÁ CUKROVÁ CHUŤ TYPICKÁ PRO HROZNY

Víte, že... hrozny jsou přírodním všelékem? Jejich šťáva je silným antioxidantem, díky němuž bude vaše pokožka dokonale pružná a mladistvá. Při pravidelném pití hroznová šťáva pomáhá udržovat mladé a zdravé celé tělo. 

POUŽITÍ: KOKTEJL - SMOOTHIE - SOFT DRINK

Dreamy Yuzu

Yuzu je jedním z nejrychleji rostoucích potravinářských trendů posledních let a aktuální nezbytnost v kuchyních moderních kuchařů. V japonské kuchyni se yuzu běžně používá do různých pokrmů a šťáva z něj je dokonalou přísadou do nápojů, koktejlů i čaje. Distillati Group rozhodně nemohla nezařadit toto úžasné ovoce do své široké nabídky. Dreamy Yuzu je dokonalou kombinací asijských tradic a italského umění.

BARVA: ŽLUTÁ
CHUŤ: SILNÁ A ELEGANTNÍ, CITRUSOVÁ S KVĚTINAMI

Věděli jste, že yuzu je původní citrusové ovoce z východní Asie, má silnou a žlutou slupku a jeho velikost se pohybuje mezi citronem a malým pomerančem?
POUŽITÍ: MOCKTAIL - KOKTEJL - SMOOTHIE - SOFT DRINK - KULINÁŘ

Kontaktní formulář

Rádi byste ochutnali ovocné pyré Dreamy? Neváhejte nám zaslat poptávku, ozveme se vám obratem.